s1

Organizując jakiekolwiek uroczystości, które są dla ciebie ważne warto je uwiecznić.Zapewne sam wiesz , ze najmniejsze szczegóły muszą być dopięte na ostatni guzik,wiec należy zadbać także o to by film z uroczystości był wyjatkowy.Nasze studio zajmuje sie filmowaniem oraz fotografią cyfrową wszystkich uroczystości.Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się by był zadowolony z naszych usług.

Pierwsza głowa BM STUDIO

Bartosz

Nieustannie szukam inspiracji, mimo dłuuugiego stażu ciągle się uczę nowych rzeczy. Ciężko jest pisać o sobie, w moim życiu ciągle się coś zmienia, Stagnacja ? - Mi to nie grozi . Od zamiłowania do motoryzacji po elektronikę, można powiedzieć złota rączka, ale to filmowanie jest moim głównym "nurtem" to właśnie dzięki kamerze widzę więcej a moja głowa wciąż jest przepełniona pomysłami na nowe filmy.

DRUGA głowa BM STUDIO

GABRIEL

Moim zadaniem jest widzieć to czego Bartek nie widzi, a to dzięki temu, że moje ujęcia skupiają się głównie na detalach, wąskie obiektywy to coś co kocham. - Jak to się mówi " diabeł tkwi w szczegółach". W filmowaniu wesel na dwóch operatorów ważne jest to aby się uzupełniać, co niewątpliwie zachodzi w naszej ekipie, - SYNERGIA . Jeśli miałbym powiedzieć coś o sobie to określił bym siebie jako - "człowiek z księżyca". Często chodzę własnymi ścieżkami, szukam emocji w detalach.

TRzecia głowa BM Studio - FOTOGRAF

DAWid

______